O mnie

     W Internecie istnieję pod pseudonimem Vanniv Ve - tak kiedyś nazywała się moja wymyślona postać fantastyczna. Pół czarodziejka, pół elfka, brzmi trochę typowo, prawda? Też tak myślę. Książkę o niej napisałam, kiedy miałam dwanaście lat, akurat kiedy przechodziłam przez fazę Hobbita i Władcy pierścieni. Minęły od tamtego czasu ponad trzy lata, a to imię do mnie przyległo i nie potrafię się z nim rozstać.
     Mogę powiedzieć, że zawsze byłam energicznym dzieckiem, wszędzie było mnie pełno. Wszystko musiałam zobaczyć, wszystkiego mogłam dotknąć. Lubiłam się wyszumieć. Moja mama twierdzi, że to właśnie książki trochę mnie przystopowały. Przygodę z nimi zaczęłam od Harry'ego Pottera i d o s ł o w n i e przepadłam! W książkach znalazłam nową rzeczywistość, która pochłania mnie i pochłania od nowa. Lubię się do niej przenosić i za każdym razem odkrywać coś nowego. Szczerze? Nie wyobrażam sobie bez nich życia.
     A tak w skrócie o mnie: piętnaście lat, karzeł (155 cm wzorstu :C), blond włosy (kiedyś będą czarne albo rude jak u elfickiej księżniczki!), pyskata, nadpobudliwa, nauki ścisłe pierwszą i jedyną miłością, kocha Sherlocka <3.Miśki, piszcie na e-mail: vevanniv@gmail.com
 

Obserwatorzy